TBS-y – w stronę ekologicznych rozwiązań

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Rankingu Towarzystw Budownictwa Społecznego okazała się zwycięska dla TBS Wrocław, które wyprzedziło Wiceliderów z Torunia i Opola. Na trzecią pozycję po raz pierwszy awansowało MTBS w Płocku, dzieląc je z Widzewskim TBS. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, a naszych Czytelników zapraszamy do zapoznania się z tabelą rankingową, jak również z szerszymi prezentacjami wybranych TBS-ów na stronie: www.strefa-gospodarki.pl

 

Beata Żółtowska Prezes Zarządu Toruńskiego TBS Sp. z o.o.:

Po raz kolejny Toruński TBS Sp. z o. o. obronił pozycję wicelidera w Ogólnopolskim Rankingu TBS, pokazując iż stale trzyma wysoki poziom inwestycji oraz zarządzania nieruchomościami. Dziękujemy za wysoką ocenę naszej pracy. Spółka nadal intensywnie się rozwija. Sięgamy po nowe dofinansowania, także ze środków europejskich. W najbliższej przyszłości planujemy wybudowanie ponad 800 mieszkań. Remontujemy i unowocześniamy istniejące budynki – inwestujemy w nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, takie jak pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe, instalacje fotowoltaiczne czy nowoczesne kondensacyjne kotły gazowe. Rozwijamy również projekt mieszkań dla seniorów i osób z niepełnosprawnościami, budujemy Kluby Seniora, Domy Dziennej Opieki, a także place zabaw i infrastrukturę sportową na osiedlach.

 

Mirosław Kłobukowski Prezes Zarządu MTBS Sp. z o.o. w Płocku:

Informacja o zajęciu 3. miejsca to dobra wiadomość, olbrzymia satysfakcja i przyjemność, tym bardziej, że oznacza nie tylko utrzymanie wysokiej lokaty wśród TBS-ów, ale przede wszystkim awans do pierwszej „trójki” najlepszych z najlepszych. Dziś MTBS Sp. z o.o. w Płocku to nie tylko budowa i eksploatacja kolejnych budynków z mieszkaniami na wynajem, tworzących nowe i nowoczesne osiedla mieszkaniowe czy rewitalizacja piękniejącej z roku na rok płockiej starówki, ale także społeczna misja, wsparcie, pomoc tak dla potrzebujących wsparcia, jak i wspieranie wszelkich aktywnych form działalności naszej lokalnej społeczności. Dziękuję za docenienie naszej ciężkiej pracy i wysiłku. Ale nie byłoby takich wyników, gdyby nie szczególne zaangażowanie wszystkich pracowników, współpracowników wsparte życzliwością władz Miasta Płocka z Prezydentem Miasta Płocka, Panem Andrzejem Nowakowskim na czele. To wielki sukces naszego Miasta piękniejącego z roku na rok, także dzięki naszym programom mieszkaniowym.

 

Janusz Łach Prezes Zarządu Jaworznickiego TBS Sp. z o.o.:

Zajęcie tak wysokiej pozycji w rankingu TBS-ów prowadzonym przez redakcję „Strefy Gospodarki” w „Dzienniku Gazecie Prawnej”, potwierdza naszą sprawność w realizacji polityki mieszkaniowej w Jaworznie, które w ostatnich latach stało się liderem rozwoju na pograniczu województwa śląskiego i małopolskiego. Każda z realizowanych przez nas inwestycji cieszy się dużym zainteresowaniem społecznym, a oferowane w nich mieszkania znajdują od razu swoich lokatorów – często są to osoby, które z uwagi na atrakcyjność gospodarczą i rekreacyjną decydują się na przeniesienie swojej aktywności życiowej właśnie do Jaworzna. Spółka realizuje obecnie dwa osiedla mieszkaniowe, z których największe „Na Skałce”, będzie posiadać łącznie 440 mieszkań na wynajem.

 

1. TBS Wrocław Sp. z o.o.
2. Toruńskie TBS Sp. z o.o.
Opolskie TBS Sp. z o.o.
3. MTBS Sp. z o.o. w Płocku
Widzewskie TBS Sp. z o.o. w Łodzi
4. Katowickie TBS Sp. z o.o.
5. Jaworznickie TBS Sp. z o.o.
6. Goleniowskie TBS Sp. z o.o.
7. Tarnowskie TBS Sp. z o.o.
8. Wyszkowskie TBS Sp. z o.o.
9. TBS Sp. z o.o. w Wałczu
10. TBS Sp. z o.o. w Zamościu

 

Wydania archiwalne